Financovanie na splátky

Nemáte hotovosť? Nevadí! U nás môžete mať servis alebo nákup autodielov bez bez toho aby ste mali k dispozícii celú hotovosť. Spolupracujeme so splátkovým systémom Quatro prostredníctvom ktorého môžu nakupovať zamestnaní občania, živnostníci a aj dôchodcovia.

Servis na splátky cez Quatro

Ako prebieha nákup

Pri objednávke len vyberiete typ platby “Nákup na splátky” a budete postupovať podľa ďalších pokynov, ktoré obdržíte na Vašu emailovú adresu. Potom bude nasledovať schválenie úveru, ktoré zvyčajne trvá len niekoľko hodín.

Môžete si zvoliť výšku akontácie od 0% do 50% a dĺžku doby splácania od 6 mesiacov do 5 rokov. Tiež sa dá využiť možnosť 3-mesačných splátkových prázdnin.

Ako nový klient môžete nakupovať prostredníctvom splátkového systému Quatro už od hodnoty 100€ (3 000 Sk) až do 3 000€ (90 000 Sk), a ak ste držiteľ Quatro karty, môžete nakupovať až do výšky 150 000 Sk.

Už pri prvom nákupe do 1 000€ (30 000 Sk) výšky pôžičky stačí klientovi predložiť iba 2 doklady totožnosti. Overenie klientov prebieha maximálne 15 – 20 minút a overenie držiteľa striebornej Quatro karty prebieha prostredníctvom pridelenia autorizačného kódu (telefonicky) do 3 minút. Zákaznícky servis je v prevádzke od pondelka do piatku v čase od 8,00 do 20,00 h a od soboty do nedele v čase od 9,00 do 20,00 h.

Výpočet splátok si môžete spraviť v splátkovej kalkulačke.

Čo budete potrebovať

Zamestnaný občan Dôchodca Živnostník
  • Občiansky preukaz a iný doklad totožnosti
    (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo rodný list + kópiu alebo sobášny list + kópiu)
  • Jeden doklad potvrdzujúci Vaše meno a adresu
    (faktúra za plyn, elektrinu, vodu, telefón, mobilný telefón alebo výpis z bankového účtu + kópia), nie staršie ako 1 mesiac. Tento doklad môže byť vystavený aj na meno iného rodinného príslušníka tak, aby sa zhodovalo priezvisko a adresa
  • Potvrdenie zamestnávateľa o príjme, nie staršie ako 1 mesiac.

V prípade nákupu na splátky do 1 000 € (s DPH) stačí, ak predložíte iba občiansky preukaz a iný doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo rodný list + kópiu alebo sobášny list + kópiu).

Rovnaké doklady ako zamestnaný občan, ale namiesto potvrdenia zamestnávateľa o príjme, výpis kladného daňového priznania za predchádzajúce zdaňovacie obdobie, resp. potvrdenie o podaní kladného daňového priznania za predchádzajúce zdaňovacie obdobie a živnostenský list, resp. výpis zo živnostenského registra, nie starší ako 1 mesiac (stačia kópie, ktoré podľa originálu overí predajca). Rovnaké doklady ako zamestnaný občan, ale namiesto potvrdenia zamestnávateľa o príjme, potvrdenie o výške poberaného starobného alebo vysluhového dôchodku.

V prípade individuálneho posúdenia klienta má spoločnosť Quatro právo vyžiadať si ďalšie doklady.

O spoločnosti Quatro

Quatro pôsobí na trhu už od roku 1998. Je to najpoužívanejší a najrozšírenejší splátkový systém na predajniach na celom území SR. Od 1.1.2006 Quatro patrí do skupiny VÚB, čím sa zároveň stalo členom Intesa Sanpaolo. Bohaté skúsenosti v oblasti splátkového predaja prostredníctvom cca 8 500 maloobchodných predajní.

Od 1.1.2006 sa spoločnosť Quatro so svojimi dcérskymi spoločnosťami (TatraCredit, Slovenská požičovňa, Q-CAR a Slovenské kreditné karty) zlúčila so spoločnosťou Consumer Finance Holding, a.s. Consumer Finance Holding, a.s. je dcérskou spoločnosťou Všeobecnej úverovej banky, a.s. a členom skupiny VÚB – Intesa Sanpaolo. Obchodná značka Quatro s logom Quatro je používaná aj naďalej. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 430 zamestnancov.

Kontakty

Sídlo autoservisu
Auto Moto Pneu, s.r.o.
Štiavnicka 613,
97681 Podbrezová

Vzdialenosti:
Brezno - 8 minút
Valaská - 3 minúty
Banská Bystrica - 20 minút

Telefón
0915 656 454
0917 861 522

Otváracie hodiny

Pondelok až Piatok
Od 7:30 do 16:00

V prípade potreby možno dohodnúť termín aj mimo otváracích hodín.
TOPlist