Pneu servis

V našom moderne vybavenom pneu servise nájdete celú škálu služieb. V ponuke máme aj pneumatiky popredných značiek, plechové a zliatinové disky.

Obúvanie a výmena pneumatík

Štandardné služby pneu servisu zabezpečujeme moderným zariadením, čím získavate istotu, že kolesá budú vyvážené a disk po prezutí zostane nepoškodený. Pracujeme do rozmerov až 22 palcov.

Vyvažovanie

Len vyvážené pneumatiky na diskoch umožňujú stabilnú jazdu. Preto odporúčame nielen pri výmene, ale aj v prípade potreby, či na pravidelnej báze zabezpečiť vyváženie. Správne vyvážené kolesá dávajú autu smerovú stabilitu, pneumatiky a opotrebovávajú rovnomerne a máte potrebnú priľnavosť k vozovke v krajných situáciách.

Oprava defektov

Túto nepríjemnosť odstránime na počkanie. Vďaka nášmu servisnému mobilu Vám pomôžeme aj v okolí našeho sídla, hlavne v tejto dobe, keď poctivé náhradné koleso nahrádzajú sady na opravu defektov. V prípade nás kontaktujte.

Zliatinové a plechové disky

Ponúkame zliatinové disky obľúbených značiek, ktoré majú certifikáty kvality a sú schválené pre použitie na našich cestách. Môžete si vybrať zo značiek AEZ, Dotz, Dezent,  ENZO.

Výhodou moderných alu diskov je možnosť použitia v zime vďaka špecálnej povrchovej úprave.

K dispozícii sú samozrejme aj plechové disky.

Mimosezónne uskladnenie pneumatík

O pneumatiky bude postarané aj mimo sezóny správnym uskladnením v našich priestoroch. Pneumatiky Vám už nebudú zavadzať po byte, kancelárii lebo v garáži a zároveň sa nepoškodia nevhodným uložením.

Kontakty

Sídlo autoservisu
Auto Moto Pneu, s.r.o.
Štiavnicka 613,
97681 Podbrezová

Vzdialenosti:
Brezno - 8 minút
Valaská - 3 minúty
Banská Bystrica - 20 minút

Telefón
0915 656 454
0917 861 522

Otváracie hodiny

Pondelok až Piatok
Od 7:30 do 16:00

V prípade potreby možno dohodnúť termín aj mimo otváracích hodín.
TOPlist